BENAGRO s.r.o.

Samojízdné postřikovače pro Vaše pole...

Služby provádíme osmi moderními stroji dánského výrobce HARDI INTERNATIONAL A/S . Jedná se o jednoho z největších světových výrobců postřikovačů a postřikovací techniky. U těchto strojů je pak očekávána maximální kvalita aplikace postřikové kapaliny, vysoké pracovní výkony, vysoká světelná výška a komfort pro obsluhu.

Další dva stroje značky Zetor - Garant, které stále plnohodnotně používáme, prošly v roce 2012 kompletní rekonstrukcí ramen s aplikačním systémem moderních technologií tak, aby byla zajištěna jejich maximální kvalita postřiku.
 
Všechny stroje využívají pro navigaci systém GPS. Přestřiky nebo vynechávky jsou tak omezeny na minimum a řidič je na ně systémem okamžitě upozorněn.
Všechny naše stroje jsou osazeny moderními, nízkoúletovými tryskami - které umožňují dle zákona eliminovat ochrannou vzdálenost aplikovaných prostředků vůči okolním plochám až o 90%*       
* ) vždy se řiďte informacemi na etiketě výrobce přípravku..

Stroje HARDI řady evo a Alpha i plus mají ramena vybavena technologií Hardi Twin.

Jedná se o řízenou vzduchovou asistenci pomocí dvou ventilátorů. Tato technologie umožňuje dokonalejší zapravení postřikové kapaliny do porostoru, eliminuje nežádoucí úlet mimo ošetřovanou plochu a dovoluje větší nezávislost na povětrnostních podmínkách.

  

ALPHA evo - 5 strojůEvo je nová, nejmodernější řada samojízdných postřikovačů Hardi.

Mezi hlavní inovace patří lepší rozložení hmotnosti mezi nápravy,komfortnější kabina s lepším výhledem,nový ovládací panel SprayCenter a účinnější hydromotory Poclain.

4 stroje mají pracovní šířku ramen 30 m 

1 stroj má pracovní šířku ramen 27 m s možností zložení na 24 m, tento stroj není vybaven podporou vzduchu Hardi TWIN

 

ALPHA 4100 i plus - 3 stroje

1 stroj má pracovní šířku ramen 30 m

2 stroje mají pracovní šířku ramen 27 m

   

Zetor Garant - 2 stroje

Pracovní šířka ramen je 27 m, jeden stroj s možností redukce na 24 m.